Ponúkame komplexné riešenie digitálnych aj analógových kamerových systémov. Navrhneme Vám riešenie šité na mieru, ktoré dokonalo zabezpečí Váš objekt či priestor. Spolupracujeme s tými najlepšími značkami a dodávateľmi kamerových systémov.

Kamerové systémy dokážeme začleniť do komplexných bezpečnostných systémov a to vrátane vybudovania rozhrania pre automatizované predávanie poplachových stavov. Ponúkame odborné poradenstvo, vytvorenie návrhu, projektu kamerového systému či zabezpečenia objektov s následnou realizáciou.

Zabezpečenie Vášho majetku a objektov najmodernejšou kamerovou technológiou. IP kamery umožňujú snímanie obrazu vo vysokom rozlíšení, kde digitálny obraz môže byť prenášaný spoločne s napájaním po jednom kábli do sieťového záznamového zariadenia. Prístup k Vašim kamerám, záznamom či varovaniam budete mať z akéhokoľvek zariadenia či miesta. Jednoducho budete vždy o všetkom informovaný.

Ako vybrať kamerový systém?

  • Dva sloty pre SD karty – každý s max. kapacitou 256 GB. V prípade výpadku siete je zabezpečené dostatočné miesto pre záznam, ktorý sa po obnove siete automaticky nahrá na prioritné diskové pole alebo úložisko.
  • Okrem rozpoznávania EČV vozidiel vedia kamery napríklad riadiť rady pred pokladňami a analyzovať zvuky. Zatiaľ rozpoznávajú štyri druhy kritických zvukov – streľba, výbuch, krik a bežný zvuk.

Prvoradá je bezpečnosť

Spoločnosť Hanwha Techwin si najíma rôznych IT expertov, aby sa pokúsili prelomiť bezpečnosť kamier/softvéru a dostali sa do monitorovacieho systému. Zatiaľ sa to nepodarilo. Bezpečnostné kamery/systémy od tejto spoločnosti sa používajú aj v špecializovaných odvetviach, ktoré vyžadujú najvyššiu možnú bezpečnosť.
Najdôležitejším prvkom je nový procesor (čipová zostava) WiseNet 5, ktorý využíva novú architektúru. Patrí medzi jeden z najvýkonnejších čipov v tomto segmente a ponúka až dvakrát rýchlejšie spracovanie videa ako bežné systémy.

 

Zabezpečte svoj majetok spoľahlivým systémom

Táto kórejská spoločnosť vyvíja a vyrába špičkové bezpečnostné a optické systémy pre armádu, bezpečnostné zložky a pod. Samozrejmosťou je aj zameranie na civilný sektor. Otvorenosť spoločnosti umožňuje vo svojich zariadeniach používať softvér tretích strán, čo rozširuje záber využiteľnosti.​

Zaujala Vás táto služba alebo ponuka? Kontaktujte nás a zistite viac podrobností!

Vaše meno a priezvisko
Email
Telefónne číslo
Správa