Antispamové riešenie pre Váš biznis!

Ochrana

MailCleaner je podnikové riešenie na ochranu Vašej spoločnosti.
Je to brána, ktorá je nainštalovaná medzi poštovou infraštruktúrou a internetom. MailCleaner ponúka ochranu proti vírusom na profesionálnej úrovni a eliminuje až 99% spamu a nevyžiadanej pošty.

Komunikácia

Zatiaľ čo e-mailová komunikácia je potrebná pre akékoľvek firemné operácie, môže tiež vystaviť Vašu firmu nespočetným rizikám. Je to preto, že emailové správy obsahujú rôzne vírusy, spyware, ransomware, cryptolocker, trójske kone a iné škodlivé programy. MailCleaner zastaví tento škodlivý softvér ešte pred tým než sa vôbec dostane do Vašej schránky alebo schránky Vašich zamestnancov.

Analýza

MailCleaner a jeho server filtrovania nevyžiadanej pošty zabezpečuje zablokovanie 99% spamu a nežiadúcich správ tak, že každú správu analyzuje, takže dostanete iba tie správy, ktoré sú pre Vás dôležité. Ak je detekovaný škodlivý súbor, služba MailCleaner ho automaticky pošle do zóny v karanténe, kde v budúcnosti už nemôže spôsobiť žiadne ďalšie škody.

Užívateľsky prívetivý

Veľmi jednoduché a intuitívne používateľské a administrátorské rozhranie

Kvalita

Kvalitné filtrovanie zaručuje, že 99% nežiaducich správ je zablokovaných kombináciou algoritmov umelej inteligencie a častých aktualizácií

Možnosť rozšírenia

Možnosť integrovania softvéru tretích strán ako možnosť rozšírenia detekcie

Dajte zbohom spamu a vírusom. Definitívne.

Zaujala Vás táto služba alebo ponuka? Kontaktujte nás a zistite viac podrobností!

Vaše meno a priezvisko
Email
Telefónne číslo
Správa