Penetračné testy a vyhodnotenie zraniteľnosti

Penetračný test (nazývaný tiež ethical hacking) simuluje reálny prienik do systémov alebo aplikácií s cieľom odhaliť bezpečnostné zraniteľnosti a iné slabiny Vášho zabezpečenia. Externý penetračný test simuluje obvykle reálny útok anonymného útočníka z Internetu, naopak interný penetračný test odkryje slabiny umožňujúce odcudzenie, neautorizovaný prístup či poškodenie citlivých dát organizácie z pohľadu zamestnancov Vašej spoločnosti.

Každý deň sa objavia na svete stovky nových zraniteľností a je odhalených tisíce bezpečnostných incidentov. Nakoľko IT bezpečnosť je veľmi široká a rýchlo vyvíjajúca sa oblasť, je obvykle veľmi ťažké ju pokryť internými zdrojmi a preto väčšina organizácií volí bezpečnostné overenie (napríklad penetračným testom) treťou nezávislou stranou, ktorá sa na oblasť IT bezpečnosti úzko špecializuje.

Vykonávame profesionálne penetračné testy webových aplikácií, e-shopov, serverov, lokálnych sietí a iné IT služby zamerané na bezpečnosť alebo prevádzku informačných a komunikačných technológií.

Myslite na bezpečnú budúcnosť svojej spoločnosti s produktmi Stormshield

Prečo sa rozhodnúť pre penetračný test?

Chcete vedieť, či Vaša spoločnosť dokáže čeliť hackerskému útoku? Využite dlhoročné skúsenosti našich špecialistov, ktorí budú podľa vopred dohodnutých podmienok „hackovať“ systémy Vašej spoločnosti a hľadať ich bezpečnostné zraniteľnosti, ktoré by mohli viesť k úniku citlivých informácií. Výsledkom testov je podrobná záverečná správa, ktorá vám poslúži ako pomoc pri návrhu vylepšení bezpečnosti.

Okrem primárneho cieľa – odhaliť čo najväčšie množstvo vážnych zraniteľností a overiť odolnosť voči cielenému prieniku, výsledky penetračného testu môžu pomôcť pri vzdelávaní vývojárov a správcov systémov, či iných zamestnancov Vašej spoločnosti.

Simulácia reálneho hackerského útoku

Našou hlavnou filozofiou je dôvera, spoľahlivosť, profesionalita a radi Vám pomôžeme s problémami alebo riešeniami týkajúcich sa bezpečnosti

Zaujala Vás táto služba alebo ponuka? Kontaktujte nás a zistite viac podrobností!

Vaše meno a priezvisko
Email
Telefónne číslo
Správa