Chránime Vás a Vaše hodnoty

  • Spoločnosť Stormshield, dcérska spoločnosť spoločnosti Airbus CyberSecurity, je európskym lídrom v oblasti bezpečnosti digitálnej infraštruktúry, ponúka inteligentné a prepojené riešenia s cieľom predvídať útoky a chrániť digitálnej infraštruktúry.
  • Naša misia: zabezpečiť počítačovú bezpečnosť a ochranu údajov organizácií, ich zamestnancov a ich zákazníkov. Naše odborné znalosti sú k dispozícii v troch komplementárnych produktových radoch pre bezproblémovú bezpečnosť:

  • Podľa nášho prístupu k viacúrovňovej spolupráci, naša škála výrobkov interaguje navzájom tak, aby sa zvýšila úroveň zabezpečenia prostredia IT, OT a Cloud bez ohľadu na bod útoku. Tieto dôveryhodné špičkové riešenia sú certifikované na najvyššej úrovni v Európe (EU RESTRICTED, NATO, ANSSI EAL3 + / EAL4 +). Stormshield riešenia nájdete vo viac ako 40 krajinách, zabezpečujeme ochranu strategických informácií pre spoločnosti všetkých veľkostí, verejnú správu a obranné agentúry na celom svete.

Stormshield Network Security

Kybernetická bezpečnosť

Stormshield Data
Security

Maximálna dátová bezpečnosť

Stormshield Endpoint Security

Ochrana pre priemyselné prostredie

Certifikácie

Ako dôveryhodný predajca vyvinul Stormshield technológie, ktoré boli certifikované na najvyššej úrovni v Európe. Získané certifikáty a kvalifikácie zaručujú prispôsobenú úroveň ochrany strategických údajov aj pre najcitlivejšie podniky a organizácie.

EU RESTRICTED

OTAN/NATO RESTRICTED

COMMON CRITERIA

COMMON CRITERIA

Zaujala Vás táto služba alebo ponuka? Kontaktujte nás a zistite viac podrobností!

Vaše meno a priezvisko
Email
Telefónne číslo
Správa