SN910

Bezpečnostné riešenie určené pre stredne veľké organizácie vyžadujúce vysokorýchlostné pripojenie k internetu (10Gb)

Výkon a modularita

S výkonom 20 Gb/s je SN910 schopný prispôsobiť sa vašim potrebám vďaka modularite siete, ktorá kombinuje hustotu portov (až 16 portov) s vláknom 10GE.

Automatická identifikácia aplikácií v sieti

Kontrola aplikácií, ktorá je nainštalovaná na všetkých zariadeniach Stormshield Network Security, umožňuje automaticky identifikovať používané aplikácie (lokálne alebo webové aplikácie) vašimi spolupracovníkmi vďaka dynamickej analýze obsahu pripojení.

Sledujte mobilné terminály

S identifikáciou mobilných terminálov prihlásených do informačného systému môže byť používanie takýchto zariadení povolené alebo zablokované počas určitých časových intervalov, pre určitých používateľov alebo skupiny určitých zdrojov alebo môže byť dokonca použitý silnejší profil ochrany.

Zlepšite bezpečnostnú politiku podľa kontextu

Prispôsobte úroveň ochrany pre pracovné stanice alebo servery podľa úrovne identifikovaného rizika (zistené bezpečnostné alarmy alebo zraniteľné miesta).

Výkon *

Priepustnosť firewallu (1518 byte UDP)

20 Gbps

IPS priepustnosť (1518 byte UDP)

12.5 Gbps

VPN *

IPSec priepustnosť – AES128/SHA1

4 Gbps

HARDWARE (pripojenie)

10/100/1000 rozhranie

1Gb optické rozhranie

10Gb optické rozhranie

8-16 portov

0-6

0-2

REDUNDANCIA

High Availability (aktívna/pasívna)

Áno

* Výkon sa meria v laboratóriu a v podmienkach ideálnych pre verziu 3.X. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od testovacích podmienok a verzie softvéru.

Na stiahnutie

Network Security Range Brochure

Network Security SN910 | ENG

Ako dôveryhodný predajca vyvinul Stormshield technológie, ktoré boli certifikované na najvyššej úrovni v Európe. Získané certifikáty a kvalifikácie zaručujú prispôsobenú úroveň ochrany strategických údajov aj pre najcitlivejšie podniky a organizácie.

Údržba

Tieto balenia zaručujú nepretržitú aktualizáciu systémov ochrany, ktoré sa považujú za nevyhnutné pre prevádzku vašej firmy.

NAJPOPULÁRNEJŠIE

Premium UTM

Security Pack

UTM

Security Pack

Tento balík sa zameriava na spoločnosti s prísnymi bezpečnostnými požiadavkami tým, že poskytuje najlepšiu technológiu na potlačenie aj tých naj-sofistikovanejších útokov.

Spoločnosti, ktoré hľadajú jednotnú ochranu pred hrozbami prenášanými webom alebo elektronickou poštou a chcú dôkladne sledovať online aktivitu svojich používateľov, si vyberajú práve tento balík.

Podobné produkty

SN710

Výkon a

modularita

SN2100

Modulárny High-End & UTM firewall

SN3100

Škálovateľný High-End & UTM firewall