SECPOINT

Dokážete čeliť dnešným hrozbám?
SECPOINT PENETRATOR

Najmodernejší hardvérový skener zraniteľnosti vám môže pomôcť nájsť zraniteľné miesta v celej vašej sieti. Môžete skenovať svoje interné miestne adresy IP a svoje verejné adresy IP dostupné na internete. Vyhľadajte svoje zraniteľné miesta automaticky pomocou plánovaného prehľadávania, dostávajte automatické notifikácie napr. e-mailom v prípade, že sa objavia nové zraniteľné miesta. Dodáva sa s profesionálnymi protokolmi v PDF a HTML, ktoré vám ukážu príklady slabých miest a informácie o tom, ako ich odstrániť.

Je to plne vybavený systém riadenia zraniteľnosti. Penetrátor od spoločnosti SecPoint je zariadenie na správu zraniteľnosti a testovanie penetrácie vyvinuté pre použitie v sieti. Je dodávaný s pred-inštalovaným programom a je pripravený na použitie so všetkými funkciami testovania.

SECPOINT PENETRATOR VIRTUAL SOFTWARE APPLIANCE

Softvér, ktorý je navrhnutý aj pre bežného používateľa. Teraz môžete objaviť rôzne zraniteľné miesta, ktoré sa vyskytujú v napr. v bránach firewall, smerovačoch, operačných systémoch, tlačiarňach alebo vo vašom mobilnom telefóne. Hlavným bodom, ktorý treba mať na pamäti, je, že každé zariadenie je dôležité a údaje, ktoré obsahuje, sú tiež veľmi dôležité. Tento softvér sa dá ľahko nasadiť vo vašej sieti a pohodlne vykonávať správu zraniteľností. Lokálne a verejné IP adresy je možné ľahko skenovať. Podrobná správa z vykonaného skenovania sa vám uloží vo formáte PDF alebo HTML.

SECPOINT CLOUD PENETRATOR

Typické cloudové programy a online riešenia siahajú od dokumentov textového procesora používaných na sledovanie práce až po celé siete typu cloud. Zvyčajne môžu zabrániť podozrivým tretím stranám, aby si prezerali „len pre vaše oči“ dôverné informácie danej spoločnosti alebo vládnej agentúry pomocou „povolení“ (niektorí ľudia majú prístup iba k odkazu, zatiaľ čo iní si ho môžu prezerať, ale nemôžu ho upravovať).

Hackeri by však nemali byť podceňovaní, pokiaľ ide o nájdenie nedostatkov kódu a slabých miest v týchto cloudových systémoch. To je dôvod, prečo by ste mali využiť svoj vlastný SecPoint Cloud Penetrator na vyhľadávanie zraniteľností v cloude a chrániť tak vaše dôležité dokumenty na platforme, ktorá by mala byť rovnako ľahko dostupná pre všetkých.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a my vám s radosťou poradíme.

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a my vám s radosťou poradíme.