MailCleaner

Antispamový softvér pre firmy
Antispamový softvér

Aj keď je e-mail nevyhnutný pre všetky podnikové operácie, môže vašu spoločnosť vystaviť aj nespočetnému množstvu rizík. Je to preto, že ho ohrozujú vírusy, spyware, ransomware, cryptolocker, trójske kone a ďalšie škodlivé programy jednoduchý prístup k vašim podnikovým počítačom na účely phishingu alebo vydieračského útoku. MailCleaner pomôže tým, že zastaví malvér ešte predtým, než sa dostane do doručenej pošty vašich zamestnancov. Jeho server na filtrovanie nevyžiadanej pošty zabezpečuje, že je zablokovaných viac ako 99 % nežiaducich správ, pričom každú správu analyzuje, takže dostanete len tie, ktoré sú dôležité. Ak sa zistí škodlivý súbor, MailCleaner ho automaticky odošle do karanténnej zóny, kde už v budúcnosti nemôže spôsobiť žiadne škody.

Flexibilné antispamové služby

Služba filtrovania nevyžiadanej pošty sa ľahko konfiguruje zmenou DNS u vášho online poskytovateľa internetu. Potom bude všetka pošta filtrovaná cez efektívne hostované servery, ktoré posielajú všetky nechcené správy a vírusy do priečinka online karantény. MailCleaner je tiež ideálny pre každého ISP, pretože funguje v rôznych doménach s rôznymi pravidlami filtrovania spamu. Každá serverová brána dokáže zvládnuť aj veľké objemy prevádzky a softvér sa jednoducho inštaluje za menej ako pätnásť minút! MailCleaner je tiež najlepšia antispamová brána pre O365, pretože vám umožňuje jednoducho sledovať vašu návštevnosť, ale aj spravovať povolenia na odber bulletinu.

Bezpečnejšia možnosť

MailCleaner je odporúčaným riešením pre každú spoločnosť. Od malých živnostníkov až po veľké korporácie, MailCleaner poskytuje najlepšiu virtuálnu ochranu podnikov. Od spamu po vírusy je zaručené, že MailCleaner bude blokovať akékoľvek nechcené súbory alebo správy.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a my vám s radosťou poradíme.

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a my vám s radosťou poradíme.