TLAČOVÉ RIEŠENIA

Poskytujeme služby a konkrétne riešenia súvisiace so správou a spracovaním dokumentov

Staňte sa kráľomInteligentnej kancelárie

Inteligentné zariadenia Xerox vám ušetria nielen náklady na tlač ale aj čas pri každodenných činnostiach. Prečítajte si, ako na to alebo si u nás objednajte konzultáciu ZDARMA!
https://www.yhman.sk/wp-content/uploads/2019/10/xerox_printer.gif
https://www.yhman.sk/wp-content/uploads/2019/10/floating_xerox.png

3 kroky k úspore nákladov na tlač

Naše nové portfólio tlačiarní a multifunkčných zariadení radu AltaLink a VersaLink zahŕňa 29 strojov, ktoré majú už v základnej výbave všetky inovatívne nástroje, ktoré obyčajnú „škatuľu“ menia na inteligentého pomocníka na zefektívnenie vašej práce v kancelárii. Patria k nim technológie Connect Key a moderný dotykový displej, ktorý vám umožní jednoduché ovládanie, aké je v mobilnom telefóne. Stroje môžete podľa potreby dopĺňať ďalšími funkciami a aplikáciami. Radi ich s vami vyberieme.
https://www.yhman.sk/wp-content/uploads/2019/10/krok_1-1-160x160.png
1. Analýza ZADARMO
Pri bezplatnej konzultácii zanalyzujeme, koľko papiera vo firme spotrebujete, ktoré oddelenie najviac tlačí, na aké účely tlačíte a čo sa potom stane s vytlačenými dokumentmi. Vedeli ste, že firmy zvyčajne používajú viac tlačiarní, než potrebujú?
https://www.yhman.sk/wp-content/uploads/2019/10/krok_2-160x160.png
2. Návrh strojov a procesov
Na základe analýzy vám odporučíme množstvo a typy tlačiarní a ich ideálne umiestnenie v kancelárii. Poradíme vám, ako pri spracovaní dokumentov zlepšiť pracovný proces, využiť výhody digitalizácie a uľahčiť si prácu. Zároveň tak môžete ušetriť náklady, papier, toner a energie.
https://www.yhman.sk/wp-content/uploads/2019/10/krok_3-160x160.png
3. Výhodné financovanie
Jednorazový nákup, lízing alebo služba? Ušetrite vďaka riešeniu navrhnutému vašej firme na mieru. Za mesačný paušál sa vám kompletne postaráme o všetky zariadenia zo servisnej stránky vrátane dopĺňania tonera a dodávok papiera.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image