Xerox získal ocenenia BLI 2020 za svoje aplikácie

17. marca 2020

Aplikácie Xerox DocuShare a ConnectKey pomohli spoločnosti Xerox získať ocenenia „BLI 2020 Document Imaging Software Line of the Year“ a „Outstanding MFP App Ecosystem“.

 

Cena BLI Document Imaging Software Line of the Year za rok 2020

Tato cena se udeľuje výrobcovi, ktorý ku svojim multifunkčným zariadeniam ponúkne najnespoľahlivejšie, najprínosnejšie a najpestrejšie portfólio softvéru. K tomuto prestížnemu oceneniu spoločnosti Xerox pomohla platforma Xerox® DocuShare®, sada Xerox® Workplace Suite a široká škála aplikácií a konektorov v galérii aplikácií Xerox.

„Poskytovatelia snímania dokumentov menia svoje stratégie a prijímajú špičkové riešenia namiesto toho, aby sa spoliehali na tradičné predaje hardvéru za účelom zapojenia zákazníkov,“ uviedol Jamie Bsales, riaditeľ riešení a bezpečnostnej analýzy spoločnosti Keypoint Intelligence. „Spoločnosť Xerox sa týmto trendom riadi celé roky a z našej analýzy plynie, že spoločnosť dala dohromady to najlepšie celkové portfólio aplikácií, softvéru a služieb, ktoré zákazníkom pomáha zefektívniť podnikové procesy s dokumentmi a využiť investície do multifunkčného hardvéru.“

 

Outstanding MFP App Ecosystem

„Galéria aplikácií spoločnosti Xerox je pravdepodobne predkom tejto kategórie a neustále rastie, rozširuje sa o ďalšie aplikácie a podporu vývojárov,“ uviedol Jamie Bsales.

Galéria aplikácií Xerox sa dostala do popredia vďaka špičkovému výberu aplikácií jak spoločnosťou Xerox, tak partnerov, stabilnému partnerskému developerskému programu a komponentov App Studio, ktorý partnerom pomáha rýchlo a jednoducho vytvárať pre klientov vlastné aplikácie.